Inteligentny dom Katowice

Systemy, które zapewnią komfort na najwyższym poziomie.

Firma i-Future dostarcza nowoczesne systemy inteligentnego sterowania zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Nasza automatyka doskonale sprawdza się zarówno w halach przemysłowych, sklepach, biurowcach i hotelach, jak również na prywatnych posesjach, w domach i mieszkaniach. Inteligentny dom to system automatyki budynkowej cieszący się coraz większą popularnością, również wśród mieszkańców Katowic. Nic dziwnego, gdyż inteligentny dom to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, zarówno domowników, jak i mienia, ale i oszczędność.

Inteligentny dom w Katowicach – grupa i-Future

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupy i-Future. Jesteśmy zespołem pasjonatów nowoczesnej elektroniki, zwolenników innowacyjnych systemów optymalizacyjnych, które zapewniają bezpieczeństwo budynku, komfort jego użytkowników oraz maksymalne oszczędności. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów automatyki przeznaczonych zarówno do obsługi dużych nieruchomości, jak i odpowiednich dla właścicieli prywatnych domów i mieszkań. Prowadzimy certyfikowane szkolenia przeznaczone dla firm zajmujących się instalacją systemów automatyki budynkowej, przekazując maksimum praktycznej wiedzy i zarażając naszą pasją. Sprawiamy, że inteligentny dom to rozwiązanie, na które może sobie pozwolić każdy mieszkaniec Katowic.

Inteligentny dom – co zyskujesz?

Inteligentny dom pozwala uzyskać maksymalny komfort użytkowania nieruchomości, pozwala zaoszczędzić i zapewnia bezpieczeństwo – zarówno podczas obecności mieszkańców, jak i wtedy, gdy dom stoi pusty. System automatyki domowej wykonuje szereg codziennych czynności. Otwiera i zamyka rolety, gasi niepotrzebnie zaświecone światło, reguluje temperaturę pomieszczeń. Inteligentny dom włącza bojler, ogrzewanie czy klimatyzację wtedy, kiedy potrzebujesz, wyłączając urządzenia w czasie Twojej nieobecności. Wynikają z tego realne oszczędności – automatyka domowa pozwala ciąć niepotrzebne koszty.

Zautomatyzowany, inteligentny dom to nie tylko wygoda i oszczędność. Automatyka budynkowa pomaga zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojemu domowi. Zamyka bramę wjazdową i rolety okienne, odcina zawór wody, aby przeciwdziałać zalaniu mieszkania, uzbraja system alarmowy i obserwuje teren posesji. W razie potrzeby symuluje obecność domowników, odstraszając potencjalnych złodziei. Gdy jesteś w domu, system automatyki domowej zaalarmuje Cię w razie pojawienia się niebezpieczeństwa – uruchomi alarm w razie pożaru czy ulatniania się gazu, równocześnie wykonując ustalone procedury.