Monitoring / telewizja przemysłowa CCTV

Instalacje systemów monitoringu wizyjnego (CCTV)

Systemy telewizji przemysłowej, inaczej zwane telewizją w układzie zamkniętym, czy też po prostu monitoringiem wizyjnym, od lat służą nam w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W domach prywatnych stanowią doskonałe uzupełnienie systemów alarmowych, lub kompleksowych instalacji systemów inteligentnych. Natomiast w obiektach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej są najlepszym sposobem na kontrolę personelu, przestrzeni lub urządzeń nie posiadających wbudowanych możliwości zdalnego monitorowania. Pomagają również przy identyfikacji sprawcy jakiegoś zdarzenia. W połączeniu z systemami kontroli dostępu, lub inteligentnego zarządzania budynkiem, zyskują niesamowicie rozbudowane i pożyteczne możliwości.

Systemy telewizji przemysłowej są doskonałym zabezpieczeniem wszelakiego rodzaju budynków oraz terenów otwartych.

Jeszcze do niedawna instalacja systemu monitoringu wizyjnego w domu prywatnym wiązała się ze sporym wydatkiem. Na szczęście coraz większa konkurencja i powiększający się rynek zbytu sprawiły, że dziś systemy te dostępne są dla statystycznego pana Kowalskiego. W budynkach przemysłowych, sklepach, stacjach paliwowych lub na terenach miejskich, telewizja przemysłowa stała się już nieodzownym elementem bezpieczeństwa.

Monitoring wizyjny

Sprzedaż, instalacja oraz serwis systemów CCTV

Grupa i-Future posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji systemów rejestrujących obraz wideo. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Bezpośrednio współpracujemy z producentami i importerami tylko najlepszego sprzętu CCTV, co w ogólnym rozrachunku czyni nasze usługi atrakcyjnymi cenowo w stosunku do konkurencji. Działamy na terenie całego śląska w pobliżu miast takich jak Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Pszów, Rydułtowy. Również na terenie wszystkich miejscowości wokół tych miast i w pozostałej części Śląska. Większe instalacje telewizji przemysłowej wykonujemy na terenie całego kraju.

Systemy alarmowe DSC

Kamery, wideorejestratory

Systemy telewizji przemysłowej (CCTV) stosowane w domach, różnią się od tych stosowanych w budynkach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. System domowego monitoringu wideo zwykle składa się z kilku kamer i rejestratora CCTV. Wgląd do rejestratora odbywa się za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych. Co innego, gdy w grę wchodzi instalacja w budynkach firm, dużych sklepów, banków, urzędów, budynków rządowych itp. Tego typu instalacje CCTV zazwyczaj są o wiele bardziej rozbudowane od instalacji domowych, małych biur i sklepów.

W skład dużych instalacji wchodzą:

  • zaawansowane kamery szybkoobrotowe,
  • podgrzewane obudowy do kamer dostosowane do ekstremalnych warunków,
  • dodatkowe obiektywy,
  • dodatkowe klawiatury,
  • zewnętrzne oświetlacze podczerwieni,
  • krosownice wizyjne,
  • transmitery sygnałów,
  • inne dodatkowe akcesoria.

Specjalne rejestratory są w stanie odczytywać i przypisywać do obrazu paragony z kas fiskalnych, bankomatów, rozpoznawać rysy twarzy lub odczytywać tablice rejestracyjne samochodów poruszających się z dużą szybkością. Transmitery pozwalają przesłać sygnał wideo na odległość nawet do kilku kilometrów, tam, gdzie nie ma możliwości położenia kabla, bądź są stare, nienadające się do wykorzystania przewody.

Systemy monitoringu wizyjnego, systemy rejestracji obrazów, telewizja przemysłowa CCTV, filmowanie pracowników
śląskie, małopolskie, opolskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, Rybnik, Katowice, Gliwice, Racibórz, Żory