Automatyka osłon okiennych MioDecor

SALON FIRAN I ZASŁON – PONAD 4000 TKANIN I WZORÓW

KARNISZE, ROLETY RZYMSKIE I ŻALUZJE WEWNĘTRZNE, PLISY

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ - POMIERZYMY - DOSTARCZYMY - ZAINSTALUJEMY
wszystkie nasze mechanizmy dostępne w wersji ręcznej oraz elektrycznej
Gięcie

Dostarczamy indywidualne rozwiązania karniszy elektrycznych oraz standardowych, jednostronnych oraz kurtynowych. Szyny proste oraz gięte na wymiar.

Karnisz

W naszej ofercie znajdziesz ponad 4000 tkanin które zaprojektujemy i wykonamy pod indywidualny projekt dla Twojej inwestycji. Zaufaj naszym architektom.  

Instalacja

Świadczymy usługę instalacji naszych mechanizmów okiennych, zasłon oraz firan. Zapewniamy czysty i profesjonalny montaż w każdego rodzaju obiekcie.

Żaluzja

Posiadamy żaluzje elektryczne i standardowe aluminiowe oraz drewniane. Mamy całą gamę kolorów lamelek oraz dogodne systemy sterowania.

Roleta2

Dostarczamy wewnętrzne rolety z dużą gamą rodzajów i kolorów tkanin od wersji przepuszczających światło po wersje z całkowitym zaciemnieniem.

Roleta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rolety rzymskie nadające się zarówno do zwykłych okien, jak i wysokich, dwupoziomowych wnętrz.

odwiedź nasz showroom pokazowy w Rybniku

Gdzie nas znajdziesz?

Nasz showroom pokazowy i-Future mieści się w Rybniku przy ul. H. M. Góreckiego 55. Spotkasz tam ludzi pełnych pasji specjalizujących się w nowoczesnych oraz innowacyjnych technologiach. Nasze doświadczenie zdobyte przez lata pracy pozwala nam świadczyć usługi oraz sprzedawać produkty najwyższej jakości. 

W naszym salonie możesz dotknąć naszych tkanin i sprawdzić działanie nie tylko mechanizmów okiennych osłon wewnętrznych firmy MioDecor, ale także profesjonalnych systemów sterowania inteligentnym budynkiem Ampio. 

W czym możemy Ci pomóc?

Nasi projektanci odwiedzą Cię w Twoim domu, hotelu czy biurze by zaprojektować rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego pomieszczenia. Niech nasze firany, zasłony, rolety czy żaluzje stanowią idealne połączenie osłon okiennych z Twoim wnętrzem będąc jego integralną częścią

W naszym salonie pokazowym natomiast zapoznasz się z całą gamą rozwiązań które możemy Ci zaproponować by umożliwić Ci świadomy wybór przed dokonaniem zamówienia 

poznaj nasze rozwiązania

Karnisze elektryczne

To bardzo istotny element okna, ponieważ zasłony oraz firany pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną naszego pomieszczenia, lecz przede wszystkim zapewniają nam prywatność i zwiększają poczucie komfortu. W dzisiejszych czasach szybko rozwijajaca się technologia zapewniła nam również wygodę w użytkowaniu i dlatego karnisze elektryczne będą idealnym rozwiązaniem. Zaletą karniszy elektrycznych MioDecor jest „Miękki Start & Miękki Stop” jak również cicha praca silnika. Dodatkową funkcią która zapewnia wygodę w użytkowaniu jest funkcia „Touch Motion” czyli ruch przez pociągnięcie zasłony. Karnisze elektryczne są nie tylko świetnym rozwiązaniem dla domów prywatnych lub mieszkań, coraz częściej stosuje się je w pomieszczeniach hotelowych, salach konferencyjnych, wszędzie gdzie możemy zapewnić sobie prywatność. Istnieje oczywiście możliwość integracji karniszy z przewodowymi systemami inteligentnego budynku (np. Ampio, KNX) jak również z bezprzewodowymi.

NOWOŚĆ!

Karnisze bateryjne

Dla pomieszczeń w których nie można dodprowadzić dodatkowego zasilania, proponujemy zastosowanie karnisza bateryjnego. Przeciętnie pełne naładowanie akumulatora wystarcza na 3 miesiące pracy przy założeniu jednego cyklu dziennie (otwarcie-zamknięcie). Trzeba natomiast uwzględnić, że czas pracy na jednym ładowaniu zależy m.in. od długości karnisza, przesuwu, zastosowanych komponentów.

standardowe rozwiązania dla firan i zasłon

Szyny nieelektryczne sufitowe​

Jeśli zdecydujemy się na wystrój okna zasłoną lub firaną, która pozwoli stworzyć w naszym wnętrzu odpowiedni klimat, powinniśmy najpierw zastanowić się nad wyborem „karnisz czy szyna sufitowa?”Choć świetnie sprawdza się połączenie ze sobą tych dwóch rozwiązań (np. jeśli chcemy aby firana stanowiła element dekoracyjny stały, stosujemy zwykłą szynę sufitową, a zasłona jest dodatkowo elementem zaciemniającym, karnisz elektryczny zapewni nam wygodę w użytkowaniu). Współczesna szyna sufitowa pozwala na idealne dopasowanie do ścian, oraz dzięki niewielkim rozmiarom stanowi dyskretny element naszej aranżacji okiennej. Można zastosować ją również do odzielenia stref w pokoju. Jeśli chodzi o wybór szyn sufitowych to możemy zdecydować się na szynę pojedyńczą lub wielobiegową. Zaletą aluminiowych szyn MioDecor jest to, że nie żółkną i nie wydzielają charakterystycznego dla PCV zapachu pod wpływem światła, utrzymują znacznie większe obciążenia tkanin, oraz umożliwiają elastycznie dostosowanie do nietypowych przestrzeni architektonicznych takich jak wykusze, kąty, zaokrąglenia dzięki możliwości dowolnego dogięcia szyny w płaszczyźnie poziomej a nawet pionowej (system 150).

Ponad 4000 tkanin!

Tak duży wybór tkanin, wzorów i kolorów gwarantuje, że zawsze dopasujemy odpowiednią kolorystykę do każdego wnętrza niezależnie czy wybierzesz prześwitujący materiał czy oczekujesz całkowitego zaciemnienia. A w naszej kolekcji spodziewać się możesz zarówno nowoczesnych standardów, jak i najbardziej wymyślnych, niestandardowych i designerskich tkanin, nawet przeszywanych złotymi nićmi 🙂 

Rolety rzymskie/materiałowe z napędem elektrycznym

Rolety rzymskie nie tylko zapewniają nam ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, natomiast chronią naszą prywatność, a przy dobraniu odpowiedniego materiału, potrafią grać pierwsze skrzypce jeśli chodzi o dekoracje pomieszczenia. Rolety rzymskie z napędem elektrycznym sprawdzą się świetnie przy wysokich oknach, oraz jeśli decydujemy się na roletę o dużych gabarytach, gdzie użycie mechanizmu ręcznego wymagałoby od nas dużej siły. Istnieje również możliwość integracji karniszy z przewodowymi systemami inteligentnego budynku (Ampio, KNX). Rolety rzymskie/materiałowe z napędem elektrycznym, to świetna dekoracja pomieszczenia + wygoda, no i czego chcieć więcej?

Zaletą rolet materiałowych MioDecor są:

 • rolety o długości do 340 cm
 • możliwość zastosowania nawet ciężkich materiałów zaciemniających
 • szeroka gama napędów (przewodowych 230V, niskonapięciowych, bateryjnych)
 • napęd i odbiornik radiowy montowany w rurze okrągłej – po zamontowaniu niewidoczne dla użytkownika
 • cicha praca
 • różne opcje sterowania
 • łatwy montaż do sufitu lub ściany
 • nie wymaga późniejszej konserwacji

Zaletą rolet rzymskich MioDecor są:

 • rolety o wymiarach do 450cm
 • możliwość zastosowania nawet ciężkich materiałów zaciemniających
 • szeroka gama napędów (przewodowych 230V, niskonapięciowych, bateryjnych)
 • napęd i odbiornik radiowy montowany w szynie głównej - po zamontowaniu niewidoczne dla użytkownika
 • cicha praca
 • różne opcje sterowania
 • łatwy montaż do sufitu lub ściany
 • nie wymaga późniejszej konserwacji

Żaluzje wewnętrzne poziome/ z napędem elektrycznym

Żaluzje poziome możemy dopasować do każdego pomieszczenia jak również do jego stylu, ponieważ mamy do wyboru lamelki drewniane, aluminiowe, bambusowe oraz szeroki wachlarz kolorystyczny. Jeśli chcemy szybkiego zaciemnienia danego pomieszczenia, żaluzje będą świetnym rozwiązaniem, dodatkowo możliwość zdalnego sterowania nimi stanie się o wiele przyjemniejsze w użytkowaniu.

Zaletą żaluzji MioDecor są:

 • żaluzje o długości do 240 cm (drewniane i bambusowe) oraz do 400cm (aluminiowe)
 • ciche napędy Somfy
 • szybkie zaciemnienie pomieszczenia dzięki obrotowi lamel
 • napęd i odbiornik radiowy montowany w kasecie - po zamontowaniu niewidoczne dla użytkownika
 • bogata oferta kolorystyczna lamel (kilkadziesiąt wzorów: aluminium, aluminium perforowanego i drewnopodobnego, drewno oraz bambus)
 • cicha praca
 • różne opcje sterowania
 • łatwy montaż do sufitu lub ściany
 • nie wymaga późniejszej konserwacji

FIRANY/ZASŁONY/ROLETY

Dobór odpowiedniego materiału do dekoracji naszego okna, jest niezwykle istotny. Nie tylko pełni funkcję zaciemnienia, ale jest łączącym elementem pomiędzy wszystkimi szczegółami naszego wnętrza. Często słyszymy, że dobierając zasłony powinniśmy zastanowić się jaki efekt chcemy uzyskać? Czy chodzi nam tylko o spełnienie funkcjonalności, czy ma to być głównie element dekoracyjny. Natomiast my jesteśmy tego zdania, że obie te funkcje da się śmiało połączyć.

Tkaniny typu blackout (zaciemniające) świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak sypialnia lub gdzie okna skierowane są na południe. Gama kolorystyczna jeśli chodzi o tkaniny jest szeroka i nie musi w tym przypadku kojarzyć się z ciemnymi ciężkimi zasłonami. Wybierając blackout w jasnym kolorze, nie tylko będzie on cieszyć nasze oko jako element dekoracyjny lecz przede wszystkim będzie pełnił swoją funkcję zaciemnienia.

Jeżeli chodzi o okna skierowane na północ z pewnością będzie zależało nam na wpuszczeniu więcej światła i w tym przypadku zazwyczaj sięgamy po delikatniejsze materiały. Rewelacyjnie sprawdza się połączenie delikatnej, zwiewnej firany z zasłoną która uzupełnia naszą aranżację.

Tkaniny MioDecor są najwyższej jakości, szyte w oparciu o nowoczesny skomputeryzowany park przemysłowy, pozwalają wyeliminować błąd ludzki do minimum.

Serdecznie zapraszamy do naszego Showroomu w Rybniku na ul. Góreckiego 55, gdzie można zobaczyć min. Karnisze elektryczne, rolety rzymskie, oraz żaluzje MioDecor, jak również dopasować kolor tkaniny.

Kontakt w sprawie osłon wewnętrznych:
E-mail: marta.ifuture@gmail.com
Tel: 668405517

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zasłony i firanyKarniszeRoletyŻaluzjePlisy

  Dane firmy

  i-Future sp. z o.o.
  ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
  44-200 Rybnik
  NIP: 642-312-90-46

  Kontakt

  biuro.ifuture@gmail.com
  info@i-future.pl

  Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

  rafal.ifuture@gmail.com

  Godziny pracy

  Pon – Pt: 9.00 – 17.00