Jaką tkaninę wybrać na zasłony?

Dobór odpowiedniego materiału do dekoracji naszego okna, jest niezwykle istotny. Nie tylko pełni funkcję zaciemnienia, ale jest łączącym elementem pomiędzy wszystkimi szczegółami naszego wnętrza. Często słyszymy, że dobierając zasłony powinniśmy zastanowić się jaki efekt chcemy uzyskać? Czy chodzi nam tylko o spełnienie funkcjonalności, czy ma to być głównie element dekoracyjny. Natomiast my jesteśmy tego zdania, że obie te funkcje da się śmiało połączyć.

Tkaniny typu blackout (zaciemniające) świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak sypialnia lub gdzie okna skierowane są na południe. Gama kolorystyczna jeśli chodzi o tkaniny jest szeroka i nie musi w tym przypadku kojarzyć się z ciemnymi ciężkimi zasłonami. Wybierając blackout w jasnym kolorze, nie tylko będzie on cieszyć nasze oko jako element dekoracyjny lecz przede wszystkim będzie pełnił swoją funkcję zaciemnienia.

Jeżeli chodzi o okna skierowane na północ z pewnością będzie zależało nam na wpuszczeniu więcej światła i w tym przypadku zazwyczaj sięgamy po delikatniejsze materiały. Rewelacyjnie sprawdza się połączenie delikatnej, zwiewnej firany z zasłoną która uzupełnia naszą aranżację.

Tkaniny MioDecor są najwyższej jakości, szyte w oparciu o nowoczesny skomputeryzowany park przemysłowy, pozwalają wyeliminować błąd ludzki do minimum.

Serdecznie zapraszamy do naszego Showroomu w Rybniku na ul. Góreckiego 55, gdzie można zobaczyć min. Karnisze elektryczne, rolety rzymskie, oraz żaluzje MioDecor, jak również dopasować kolor tkaniny.
Kontakt w sprawie osłon wewnętrznych:
E-mail: marta.ifuture@gmail.com
Tel: 668405517