Inteligentny dom Gliwice

Inteligentny dom Gliwice

Stwórz funkcjonalną i wygodną przestrzeń

Systemy inteligentnego sterowania znajdują zastosowanie zarówno w budynkach przemysłowych, biurowcach, hotelach czy szpitalach, ale również, coraz częściej, w prywatnych domach. Nasze systemy obsługują liczne budynki użyteczności publicznej i setki domów i mieszkań w Gliwicach. Coraz więcej osób dostrzega zalety inteligentnego sterowania – wygodę, bezpieczeństwo i realne oszczędności, dlatego automatyka domowa staje się coraz bardziej powszechna – wkrótce, miejmy nadzieję, stanie się standardem. Nasi Klienci dostrzegają, że inwestycja w inteligentny dom zwraca się szybko, przede wszystkim dzięki polepszeniu bilansu energetycznego budynku. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami systemu i profitami, jakie daje inteligentny dom.

Inteligentny dom w Gliwicach – grupa i-Future

Grupa i-Future to zespół pasjonatów nowoczesnej elektroniki, dla których automatyka nie ma tajemnic. Robimy wszystko, aby nasze produkty zapewniały Klientom wygodę, bezpieczeństwo i oszczędności. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów automatyki budynkowej zarówno w dużych nieruchomościach przemysłowych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Prowadzimy także szkolenia certyfikowane dla firm zajmujących się instalacją systemów automatyki budynkowej. Sprawiamy, że inteligentny dom to rozwiązanie, na które może sobie pozwolić praktycznie każdy. Działamy na terenie Gliwic i całego województwa śląskiego.

Co potrafi inteligentny dom?

Inteligentny dom daje szereg profitów, mieszczących się w trzech głównych kategoriach – komfort, oszczędność i bezpieczeństwo. Automatyka domowa wykona za Ciebie szereg codziennych czynności – otworzy i zamknie rolety czy bramę wjazdową, zgasi niepotrzebnie palące się światło, wyreguluje temperaturę tak, jak lubisz. Inteligentny dom wiedząc, kiedy się budzisz i kiedy wracasz z pracy, włączy bojler i ogrzewanie bądź klimatyzację, aby zapewnić Ci pełen komfort. Stąd wynikają realne oszczędności – automatyka domowa pozwala ciąć niepotrzebne koszty, ponoszone chociażby na niepotrzebnie włączone światło czy grzejniki. Nasi Klienci często są zdziwieni, jak szybko zwraca się inwestycja w inteligentny dom. Zautomatyzowany, inteligentny dom pomaga także zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojemu mieniu. Gdy nie ma Cię w domu, zamyka bramę wjazdową i rolety okienne, a w razie potrzeby symuluje obecność domowników, odstraszając potencjalnych włamywaczy. Uzbraja system alarmowy i odcina zawór wody, chroniąc dom przed zalaniem. Gdy jesteś w domu, system automatyki domowej nie tylko zadba o Twój komfort, ale także powiadomi Cię o wszelkich źródłach niebezpieczeństwa – uruchomi alarm w razie pożaru czy ulatniania się gazu, równocześnie wdrażając ustalone procedury.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00