Inteligentny dom Racibórz

Inteligentny dom Racibórz

Stworzymy dla Ciebie inteligentny dom

Klientami i-Future są nie tylko przedsiębiorcy, administratorzy budynków użyteczności publicznej czy deweloperze. Coraz częściej są to osoby, które chcą wykorzystać systemy automatyki budynkowej w swoich domach. Inteligentny dom to cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Raciborza – nic dziwnego, gdyż inteligentny dom daje szereg profitów mieszkańcom domu, zapewniając im maksymalny komfort i bezpieczeństwo, a także pozwala zaoszczędzić.

Inteligentny dom w Raciborzu – grupa i-Future

Grupa i-Future to zespół pasjonatów nowoczesnej elektroniki. Jesteśmy zwolennikami wprowadzania innowacyjnych systemów optymalizacyjnych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo budynku, komfort jego użytkowników oraz oszczędności wynikające choćby z polepszenia bilansu energetycznego budynku. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów automatyki przeznaczonych do obsługi dużych nieruchomości, ale i takich, które stworzone zostały w odpowiedzi na potrzeby właścicieli prywatnych domów i mieszkań. Prowadzimy także certyfikowane szkolenia, przeznaczone dla firm instalujących systemy automatyki budynkowej. Potrafimy i lubimy przekazywać wiedzę, skupiając się przede wszystkim na zagadnieniach praktycznych. Dzięki nam inteligentny dom to rozwiązanie, które ułatwia i umila życie coraz większej liczbie mieszkańców Raciborza.

Inteligentny dom – jakie profity daje automatyka domowa?

Inteligentny dom to system pozwalający uzyskać maksymalny komfort użytkowania nieruchomości. Przyczynia się do znacznych oszczędności i zapewnia bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców. System automatyki domowej wykonuje za nas szereg żmudnych, codziennych czynności – otwiera i zamyka rolety i bramę wjazdową, gasi światło, reguluje temperaturę w pomieszczeniach, podlewa trawnik. Inteligentny dom włącza bojler, ogrzewanie czy klimatyzację wtedy, kiedy potrzebujesz. Automatyka domowa pozwala ciąć koszty dzięki polepszeniu bilansu energetycznego budynku i wyłączaniu urządzeń, które w danej chwili są zbędne.

Inteligentny dom zapewnia nie tylko maksimum wygody i oszczędności, ale i zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojemu mieniu. Na czas Twojej nieobecności zamyka rolety, odcina zawór wody, uzbraja system alarmowy i obserwuje teren posesji. Potrafi symulować obecność domowników, odstraszając potencjalnych włamywaczy. System powiadomi Cię, gdy pojawi się jakiekolwiek niebezpieczeństwo – uruchomi alarm w razie pożaru czy ulatniania się gazu, równocześnie wykonując ustalone uprzednio procedury. Inteligentny dom to nowoczesny system automatyki szyty na miarę – zapraszamy do kontaktu i spotkania z naszym specjalistą w Raciborzu.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00