Inteligentny dom Rybnik

Inteligentny dom Rybnik

Profesjonalne systemy w atrakcyjnych cenach

Inteligentne sterowanie znajduje obecnie coraz szersze zastosowanie. Systemy oferowane przez i-Future obsługują liczne budynki użyteczności publicznej oraz setki prywatnych domów i mieszkań w Rybniku. Inteligentny dom to system doceniany za komfort i bezpieczeństwo, jak również spore oszczędności, które potrafi zapewnić. Inwestycja w inteligentny dom zwraca się szybko, przede wszystkim dzięki polepszeniu bilansu energetycznego budynku. Automatyczne zamykanie rolet, regulacja temperatury w pomieszczeniach oraz wyłączanie niepotrzebnych urządzeń to oszczędność, ale i komfort – gdy system automatyki domowej codziennie wykonuje za Ciebie setki nudnych czynności, Ty możesz zająć się sobą, swoimi bliskimi i rozwijaniem swoich pasji.

Inteligentny dom w Rybniku – grupa i-Future

Grupa i-Future jest zgranym zespołem pasjonatów nowoczesnej elektroniki, dla których automatyka nie ma tajemnic. Jesteśmy zwolennikami wprowadzania nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań optymalizacyjnych wszędzie tam, gdzie może to przynieść realne korzyści. Robimy wszystko, aby oferowane produkty zapewniały naszym Klientom wygodę, bezpieczeństwo i oszczędność. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów automatyki budynkowej zarówno w dużych nieruchomościach przemysłowych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Zajmujemy się również prowadzeniem certyfikowanych szkoleń dla firm zajmujących się instalacją systemów automatyki budynkowej. Chcemy, aby inteligentny dom był dostępny dla każdego, szyty na miarę potrzeb i możliwości użytkowników. Działamy na terenie Rybnika i całego województwa śląskiego.

Co potrafi inteligentny dom?

Inteligentny dom to komfort, oszczędność i bezpieczeństwo – automatyka domowa wykonuje za Ciebie szereg codziennych, żmudnych i nudnych czynności, poprawia bilans energetyczny budynku, chroni dom przed intruzami. Inteligentny dom zrobi za Ciebie to niemal wszystko – otworzy i zamknie rolety okienne i bramę wjazdową, zgasi niepotrzebnie palące się światło, wyreguluje temperaturę tak, jak lubisz, włączy bojler, gdy obudzisz się rano lub wrócisz z pracy, podleje trawnik. Dba o Twoją wygodę, jednocześnie maksymalnie tnąc koszty. Dzięki wynikającym z tego oszczędnościom inwestycja w automatykę domową zwraca się szybciej, niż myślisz.

Zautomatyzowany, inteligentny dom to także bezpieczeństwo. Gdy wychodzisz do pracy czy wyjeżdżasz na wakacje inteligentny dom uzbraja system alarmowy, wyłącza prąd tam, gdzie jego zużycie jest zbędne, odcina zawór wody, aby chronić dom przed zalaniem. Gdy jesteś w domu, system automatyki domowej powiadomi Cię o wszelkich źródłach niebezpieczeństwa – w razie pożaru czy ulatniania się gazu uruchomi alarm. Inteligentny dom to po prostu system, który robi wszystko, aby żyło Ci się lepiej.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00