Inteligentny dom Tychy

Inteligentny dom Tychy

Nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu

Nowoczesne technologie coraz śmielej wchodzą w każdą płaszczyznę naszego życia. Do niedawna uważany za luksusowy i kosztowny system stanowiący inteligentny dom, za jakiś czas będzie wręcz niezbędny do tego, żeby móc zadbać o bezpieczeństwo mieszkania, domu, czy biurowca. Przeglądając naszą ofertę, klient znajdzie różne warianty systemów automatycznych, które umożliwią zdalne zarządzanie nieruchomością i wpłyną na podniesienie komfortu. Ze względu na naszą lokalizację nasz inteligentny dom polecamy mieszkańcom miasta Tychy.

Inteligentny dom – jakie są jego zalety?

Wbrew pozorom na dłuższą metę inteligentny dom wiąże się z oszczędnościami. Jednak do jego zakupu skłania przede wszystkim wygoda oraz estetyka. Pomieszczenia będą pozbawione mało efektownych włączników. Zamiast tego na ścianach pojawią się ciekawie wyglądające panele sensoryczne. Inteligentny dom umożliwia sterowanie roletami, oświetleniem, czy klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych. Nawet podczas wyjazdu na wakacje inteligentny dom będzie chronił mienie przed intruzami. W razie, gdyby nie został odpowiednio zaprogramowany na czas wyjazdu, sam przypomni o tym właścicielowi.

Inteligentny dom instalowany w Tychach

Inteligentny dom to rozwiązanie, które znacząco podniesie komfort użytkowników. System pozwoli na zsynchronizowanie różnych elektronicznych urządzeń, jak regulator temperatury, ściemniacze oświetlenia, klimatyzacja i układy wentylacyjne, automatyczne rolety i wiele innych. Inteligentny dom jest prosty w obsłudze, a jednocześnie pozwala na szybkie ustawienie najbardziej dogodnych funkcji. Ze względu na różne oczekiwania klientów, znajdujące się w naszej ofercie systemy bardzo się między sobą różnią. Inteligentny dom może działać w oparciu o system przewodowy i bezprzewodowy, a także scentralizowany i rozproszony. Są one dobierane w zależności od tego, jaka jest powierzchnia, na której mają działać, czy budynek jest w trakcie budowy, czy już stoi, a także jakie mają być zabezpieczenia. Każdy oferowany przez nas system jest dobry nie tylko dla tych, który chcą mieć inteligentny dom w Tychach. To również doskonała propozycja dla firm, które myślą o naszych systemach pod kątem biurowców, hoteli albo budynków przemysłowych. Zaawansowanie technologiczne oferowanych produktów oraz ich niezawodność, zostaną w bardzo krótkim czasie docenione przez wszystkich naszych klientów. Inteligentny dom to rozwiązanie przyszłości, z którego użytkownicy nie będą chcieli zrezygnować.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00