Inteligentny dom Wodzisław Śląski

Inteligentny dom Wodzisław Śląski

Inteligentny dom na miarę oczekiwań

Każdego, kto chce mieć inteligentny dom i zamieszkuje Wodzisław Śląski chcemy zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą. W trakcie jej komponowania zadbaliśmy o to, by zawierała szeroki przekrój perfekcyjnie dopracowanych technologicznie rozwiązań, które będą niezawodne i funkcjonalne. Systemy oferowane przez nas mogą być wykorzystane do mieszkań i domów, ale doskonale sprawdzą się także w biurowcach, hotelach i budynkach przemysłowych. Inteligentny dom jest rozwiązaniem, którego popularność nieustannie rośnie. Można przypuszczać, że za jakiś czas zautomatyzowane systemy będą nieodzowne dla wygodnego korzystania z każdego pomieszczenia.

Wygodny w obsłudze inteligentny dom – Wodzisław Śląski

Inteligentny dom pozwala na znaczący wzrost bezpieczeństwa przed intruzami, a także wzrost oszczędności oraz zoptymalizowanie codziennych czynności. Ma również znaczenie dla ogólnej estetyki wnętrz oraz komfortu użytkowania. Mając inteligentny dom mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego łatwo mogą manipulować roletami, klimatyzacją, czy oświetleniem. Można wygodnie usiąść w fotelu i sterować wszystkim zdalnie za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego. W zależności od tego, czy klient chce kupić system do budynku, który jest dopiero budowany, czy zaopatrzyć mieszkanie, w którym już mieszka, inny produkt będzie dla niego wskazany.

Inteligentny dom – zalety korzystania

Inteligentny dom jest doskonałą opcją dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Produkty, jakie znalazły się w naszej ofercie, pochodzą od renomowanych i cenionych na rynku producentów, których wyroby cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Inteligentny dom stworzony w oparciu o nasze systemy spełni oczekiwania każdego klienta. Przejrzyste interfejsy, łatwa obsługa oraz szeroki wybór funkcji sprawiają, że nie tylko bardzo szybko można się przyzwyczaić do niego, ale także trudno będzie wyobrazić sobie życie bez niego.

Inteligentny dom oznacza oszczędności energii elektrycznej i cieplnej. Jeżeli w domu nie ma nikogo, temperatura zostanie obniżona, a rolety pozamykane. Dzięki alarmowi i natychmiastowej reakcji w razie zalania, czy pożaru, domownicy mogą czuć się całkowicie bezpieczni. Ogół wymienionych zalet sprawi, że inteligentny dom, w jaki zainwestują osoby z Wodzisławia Śląskiego jest czymś, co znacząco wpłynie na jakość życia. Ze względu na szerokie zastosowanie naszych systemów, do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00