Instalacja klimatyzacji Katowice

Klimatyzacja Katowice

Sprawdź ofertę i-Future

Jesteśmy grupą pasjonatów nowoczesnej elektroniki oraz zwolennikami innowacyjnych i optymalnych rozwiązań dających ekonomiczne, bezpieczne i komfortowe użytkowanie budynku. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją, systemów chłodniczych (klimatyzacja i wentylacja), systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, kontroli czasu pracy, sieci komputerowych, pomp ciepła oraz systemów automatyki budynku (inteligentny dom). Ponadto prowadzimy szkolenia dla firm instalatorskich z zakresu instalacji inteligentnych systemów sterowania budynkiem oraz innych, nowatorskich rozwiązań stosowanych w budownictwie.

Doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z producentami i importerami wysokiej klasy urządzeń zapewniają, że nasze instalacje służą długo i bezawaryjnie. W ofercie znajduje się m.in. montaż urządzeń klimatyzacyjnych wysokiej jakości – Fujitsu, Electra, LG, Vesser, Samsung, Sinclair. Działamy na terenie Śląska w miastach takich jak Rybnik, Tychy, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Mikołów, Wodzisław Śląski, Rydułtowy oraz okolice. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.i-future.pl.

Klimatyzacja

Grupa i-Future zajmuje się instalacją klimatyzacji znanych na rynku marek produkujących klimatyzatory wysokiej jakości. Zaprojektujemy, dopasujemy moc jednostek, wycenimy i zainstalujemy każdy rodzaj systemów chłodniczych w twoim mieszkaniu, domu, biurze czy budynku przemysłowym. W zależności od sposobu montażu instalujemy różne rodzaje jednostek chłodniczych, tak by możliwie najbardziej dopasować rodzaj urządzenia do indywidualnych potrzeb i przeznaczenia. Gwarantujemy profesjonalną usługę na wysokim poziomie.

W gorące, letnie dni, kiedy wysoka temperatura daje się we znaki, marzymy o chłodnym, orzeźwiającym powietrzu. Z pomocą przychodzi nam technologia. Nowoczesne systemy klimatyzacji budynków odgrywają znaczącą rolę. W tej chwili już nie tylko jako systemy chłodnicze, lecz również jako urządzenia grzewcze. W zależności od sposobu montażu instalujemy następujące rodzaje jednostek chłodniczych: klimatyzator ścienny, klimatyzator przypodłogowo-sufitowy, klimatyzator kanałowy lub klimatyzator kasetonowy. Najnowsze jednostki inwerterowe zyskały na sprawności, przez co zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe niż kilka lat temu.

Klimatyzacja, wentylacja – Katowice

Klimatyzacja schładza powietrze i umożliwia dostosowanie temperatury oraz wilgotności powietrza do indywidualnych potrzeb. Współczesne klimatyzatory nie tylko obniżają temperaturę, ale i jonizują i czyszczą powietrze, wyłapując cząsteczki kurzu czy roztocza. Modele różnią zależności od miejsca montażu i przeznaczenia (przestrzeń domowa, biurowa, przemysłowa). Oferujemy montaż klimatyzacji znanych i cenionych na rynku marek, produkujących klimatyzatory najwyższej jakości. Działamy na terenie Śląska, m.in. w Katowicach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00