Klimatyzacja Racibórz

Klimatyzacja Racibórz

Inteligentna klimatyzacja na miarę Twoich potrzeb

i-Future to grupa pasjonatów nowoczesnej elektroniki oraz zwolenników innowacyjnych i optymalnych rozwiązań dających ekonomiczne, bezpieczne i komfortowe użytkowanie budynku każdego typu – zarówno biura, jak i domu. Do naszych mocnych punktów należą sprzedaż i instalacja systemów automatyki budynku (tzw. inteligentny dom), systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, kontroli czasu pracy i wielu innych. Ponadto zajmujemy się instalacjami klimatyzującymi. W naszej ofercie skierowanej przede wszystkim do mieszkańców Raciborza znajdują się klimatyzacja i montaż klimatyzacji. Jeśli interesuje Cię profesjonalna klimatyzacja w rejonie Raciborza, nie wahaj się ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Klimatyzacja to nie wszystko

Prowadzimy też szkolenia dla firm instalatorskich z zakresu instalacji inteligentnych systemów sterowania budynkiem oraz innych, nowatorskich rozwiązań stosowanych w budownictwie. Nasze doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z producentami i importerami wysokiej klasy urządzeń zapewniają, że nasze instalacje (w tym klimatyzacja i montaż klimatyzacji w okolicach Raciborza) służą długo i bezawaryjnie. Naszym priorytetem jest to, żeby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.

(Inteligentny) montaż klimatyzacji – Racibórz

W naszej ofercie znajduje się klimatyzacja wyłącznie najwyższej jakości, która znajdzie zastosowanie zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i pomieszczeniach firmowych. Chcemy podnieść komfort Państwa życia! Nasza kompleksowa oferta powstała z myślą o tych wszystkich, których interesuje klimatyzacja i montaż klimatyzacji w Raciborzu oraz bezpośrednich okolicach. Ponieważ staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów, nasze rozwiązania działają dwupłaszczyznowo. Za sprawą naszych inteligentnych urządzeń klimatyzujących odetchną Państwo z ulgą w największy upał i z łatwością uregulują temperaturę w każdym pomieszczeniu, aby odpowiadała Państwa potrzebom. W dzisiejszym świecie klimatyzacja to standard w wyposażeniu wnętrz. Niech w Państwa wnętrzu zapanuje doskonały klimat na miarę inteligentnego domu.

Klimatyzacja to coś więcej niż ochłodzenie

Latem, kiedy upały dają się we znaki, marzymy o chłodnym, orzeźwiającym powietrzu, a zimą lubimy przebywać w cieple. W każdej sytuacji z pomocą przychodzi nam technologia – w tej chwili nowoczesne systemy klimatyzacji budynków służą nie tylko jako systemy chłodnicze, lecz również jako urządzenia grzewcze! Najnowsze jednostki inwerterowe zyskały na sprawności, przez co zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe niż kilka lat temu. Jako prężnie działająca i dynamicznie rozwijająca się firma i-Future specjalizuje się w sprzedaży i montażu klimatyzacji tego typu – montaż klimatyzacji w Raciborzu nigdy nie był prostszy!

Montaż klimatyzacji z certyfikatem w okolicach Raciborza

Zajmujemy się instalacją markowych urządzeń klimatyzacji (m.in. firm Fujitsu, Electra, LG, Vesser, Samsung czy Sinclair). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zaprojektujemy, dopasujemy moc jednostek, wycenimy i zainstalujemy każdy rodzaj systemów chłodniczych w twoim mieszkaniu, domu, biurze czy budynku przemysłowym. Wykonujemy montaż klimatyzacji m.in. w okolicach Raciborza. Nasza klimatyzacja posiada wszelkie niezbędne atesty higieniczne oraz certyfikaty jakości. Nasza firma spełnia wszystkie normy międzynarodowe. Jeśli poszukujecie Państwo inteligentnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji, montażu klimatyzacji, jej serwisu i naprawy w okolicach Raciborza, nie mogliście trafić lepiej! Zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00