Klimatyzacja Wodzisław Śląski

Klimatyzacja Wodzisław Śląski

Klimatyzacja może być inteligentna!

Nazywamy się i-Future – jesteśmy grupą pasjonatów nowoczesnej elektroniki oraz zwolenników innowacyjnych i optymalnych rozwiązań dających ekonomiczne, bezpieczne i komfortowe użytkowanie budynku. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów automatyki budynku (inteligentny dom), systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, kontroli czasu pracy i wielu innych. Ponadto prowadzimy szkolenia dla firm instalatorskich z zakresu instalacji inteligentnych systemów sterowania budynkiem oraz innych, nowatorskich rozwiązań stosowanych w budownictwie. Nasze doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z producentami i importerami wysokiej klasy urządzeń zapewniają, że nasze instalacje służą długo i bezawaryjnie. Zajmujemy się też instalacjami klimatyzującymi. W zakres naszych usług wchodzi montaż klimatyzacji, który jest możliwy również w Wodzisławie Śląskim. Jeśli interesuje Cię profesjonalna klimatyzacja w Wodzisławie Śląskim, zwróć się do nas już dziś!

Inteligentna klimatyzacja

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości klimatyzacja, która podniesie komfort Państwa życia – zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i pomieszczeniach firmowych. Nasza kompleksowa oferta powstała również z myślą o tych wszystkich, których interesują klimatyzacja i montaż klimatyzacji w Wodzisławie Śląskim. Każdą ofertę staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów – naszym priorytetem jest to, żeby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Za sprawą naszych inteligentnych urządzeń klimatyzujących odetchną Państwo z ulgą w największy upał i z łatwością uregulują temperaturę w każdym pomieszczeniu, aby odpowiadała Państwa potrzebom. W dzisiejszym świecie klimatyzacja to standard w wyposażeniu wnętrz. Niech w Państwa wnętrzu zapanuje doskonały klimat na miarę inteligentnego domu.

Montaż klimatyzacji – okolice Wodzisławia Śląskiego

W gorące, letnie dni, kiedy wysoka temperatura daje się we znaki, marzymy o chłodnym, orzeźwiającym powietrzu, a zimą lubimy przebywać w cieple. W każdej sytuacji z pomocą przychodzi nam technologia. Nowoczesne systemy klimatyzacji budynków odgrywają znaczącą rolę. W tej chwili już nie tylko jako systemy chłodnicze, lecz również jako urządzenia grzewcze! Najnowsze jednostki inwerterowe zyskały na sprawności, przez co zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe niż kilka lat temu. Jako prężnie działająca i dynamicznie rozwijająca się firma specjalizujemy się w sprzedaży i montażu klimatyzacji tego typu. Nasza kompleksowa oferta powstała przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którym będzie potrzebna klimatyzacja w Wodzisławie Śląskim.

Klimatyzacja nowej generacji

Grupa i-Future zajmuje się instalacją znanych, markowych urządzeń klimatyzacji, między innymi takich firm jak Fujitsu, Electra, LG, Vesser, Samsung, Sinclair. Zaprojektujemy, dopasujemy moc jednostek, wycenimy i zainstalujemy każdy rodzaj systemów chłodniczych w twoim mieszkaniu, domu, biurze czy budynku przemysłowym. Działamy na terenie Śląska, wykonując montaż klimatyzacji m.in. w okolicach Wodzisławia Śląskiego. Ponadto urządzenia, które są montowane przez naszą firmę, posiadają wszelkie niezbędne i wymagane atesty higieniczne oraz certyfikaty jakości i spełniają normy międzynarodowe. Z nami klimatyzacja w Wodzisławie Śląskim to gwarancja jakości! Jeżeli poszukujecie Państwo inteligentnych rozwiązań w zakresie montażu klimatyzacji, jej serwisu i naprawy – trafiliście pod właściwy adres.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00