MONITORING,
TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV

Oferta

ikonki-2
Doradztwo
ikonki (28)
Wycena i sprzedaż
ikonki (29)
Instalacja
ikonki (30)
Serwis

Więcej o systemie i działalności

Monitoring wizyjny - sprzedaż, instalacja oraz serwis

Grupa i-Future posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji systemów rejestrujących obraz wideo. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. 
Bezpośrednio współpracujemy z producentami i importerami tylko najlepszego sprzętu CCTV, co w ogólnym rozrachunku czyni nasze usługi atrakcyjnymi cenowo w stosunku do konkurencji. 
Działamy na terenie całego śląska w pobliżu miast takich jak Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Pszów, Rydułtowy. Również na terenie wszystkich miejscowości wokół tych miast i w pozostałej części Śląska. Większe instalacje telewizji przemysłowej wykonujemy na terenie całego kraju.

Systemy monitoringu - telewizja przemysłowa (CCTV)

Systemy telewizji przemysłowej, inaczej zwane telewizją w układzie zamkniętym, czy też po prostu monitoringiem wizyjnym, od lat służą nam w celu zapewnienia bezpieczeństwa. 
W domach prywatnych stanowią doskonałe uzupełnienie systemów alarmowych lub kompleksowych instalacji systemów inteligentnych. 
Natomiast w obiektach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej są najlepszym sposobem na kontrolę personelu, przestrzeni lub urządzeń nie posiadających wbudowanych możliwości zdalnego monitorowania. 
Pomagają również przy identyfikacji sprawcy jakiegoś zdarzenia. W połączeniu z systemami kontroli dostępu, lub inteligentnego zarządzania budynkiem, zyskują niesamowicie rozbudowane i pożyteczne możliwości.

Dla kogo?

Dla domów i mieszkań
Dla firm
Dla budynków przemysłowych
Systemy telewizji przemysłowej (CCTV) stosowane w domach, różnią się od tych stosowanych w budynkach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. System domowego monitoringu wideo zwykle składa się z kilku kamer i rejestratora CCTV. Wgląd do rejestratora odbywa się za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych. Co innego, gdy w grę wchodzi instalacja w budynkach firm, dużych sklepów, banków, urzędów, budynków rządowych itp. Tego typu instalacje CCTV zazwyczaj są o wiele bardziej rozbudowane od instalacji domowych, małych biur i sklepów.
W skład dużych instalacji wchodzą:
– zaawansowane kamery szybkoobrotowe
– obudowy do kamer do ekstremalnych warunków
– dodatkowe obiektywy
– dodatkowe klawiatury 
– zewnętrzne oświetlacze podczerwieni
– krosownice wizyjne
– transmitery sygnałów
– inne dodatkowe akcesoria
Specjalne rejestratory są w stanie odczytywać i przypisywać do obrazu paragony z kas fiskalnych, bankomatów, rozpoznawać rysy twarzy lub odczytywać tablice rejestracyjne samochodów poruszających się z dużą szybkością. Transmitery pozwalają przesłać sygnał wideo na odległość nawet do kilku kilometrów, tam gdzie nie ma możliwości położenia kabla, bądź są stare, nienadające się do wykorzystania przewody.

Poznaj więcej

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, chcesz poznać opinię ekspertów lub zamówić instalację systemu monitoringu?
Planujesz inwestycję i interesuje Cię również system inteligentnego domu, który umożliwi zarządzanie systemem monitoringu.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00