Monitoring wizyjny Gliwice

Monitoring wizyjny Gliwice

Profesjonalne rozwiązania dla domów prywatnych

Grupa i-Future dostarcza kompletne systemy CCTV pozwalające na monitoring w Gliwicach, Rybniku, Katowicach, Żorach i okolicach dla właścicieli domków jednorodzinnych. Chociaż takie rozwiązania kojarzą się z przemysłem, to spotykamy coraz większą liczbę odbiorców naszych usług, którzy zainteresowani są instalacją na prywatnych posesjach. Nasze bogate doświadczenie pozwala na spełnienie oczekiwań właścicieli różnych domów.

Monitoring wizyjny coraz częściej wybierany jest jako dodatkowe zabezpieczenie dużych i cennych posesji. Kontrola nad tym, co dzieje się w różnych częściach domu lub ogrodu pozwala czuć się domownikom bezpiecznie. Kamery mogą być umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i kontrolować ruch wokół ogrodzenia.

Monitoring wizyjny częścią inteligentnego domu

Stosowanie kamer w prywatnych budynkach jest już bardzo powszechne wśród posiadaczy i inwestorów w zakresie domów inteligentnych. Użytkownicy takich obiektów cenią sobie możliwość zarządzania swoim domem – od uruchamiania światła i ogrzewania, po kontrolowanie stanu domu z komórki w trakcie wakacji. Monitoring wizyjny w Gliwicach, jaki mieliśmy okazję wdrażać w domkach jednorodzinnych, doskonale zdał swój egzamin, zarówno jako element domu inteligentnego, jak też samodzielnie.

Użytkownicy systemów wizyjnych CCTV mogą na bieżąco sprawdzać, co dzieje się na ich terenie i wewnątrz domów, jak też korzystać z rejestratorów, które nagrywają wskazane lub wszystkie obrazy i dopiero potem korzystać z tych nagrań, zarówno na bezpośrednio podłączonym monitorze, jak też na smartfonie. Monitoring w Gliwicach, jaki wykonywaliśmy, przeznaczony był zarówno do dużych obiektów, jak też niewielkich domów.

Oferujemy monitoring nie tylko dla Gliwic

W swojej ofercie posiadamy najlepszy jakościowo sprzęt, który dzięki ścisłej współpracy z importerami i producentami, możemy proponować w bardzo atrakcyjnych cenach. Swoje usługi kierujemy dla mieszkańców i właścicieli domków jednorodzinnych i posesji z całego Śląska. Dobry monitoring opiera się na właściwie dobranej technologii. Pomagamy naszym klientom nie tylko wybrać właściwy sprzęt, ale także dokładnie tłumaczymy, jak ważne są parametry kamer CCTV i ich funkcje, wyjaśniamy rodzaje kamer i podpowiadamy, kiedy warto wybrać te szybkoobrotowe, czy lepsze będą kolorowe i działające w trybie dzień/noc. Na cały system składa się także transmisja sygnału wizji, rejestrator cyfrowy, a także sterowanie. Nasz klient może być pewien, że uzyska u nas doradztwo, wsparcie, doskonały produkt oraz pomoc we wdrożeniu.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00