Monitoring Tychy

Monitoring Tychy

Dobry monitoring wsparciem zakładów produkcyjnych w Tychach

Pełne systemy monitoringu wizyjnego, jakie oferujemy, możemy dopasować do różnych zakładów, zarówno pod kątem ich wielkości oraz specyfiki produkcji lub potrzeby nietypowego rozmieszczenia kamer. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu. Monitoring w Tychach dla przemysłu oraz mniejszych fabryk jest częścią naszej kompleksowej oferty z zakresu instalacji CCTV.

Każdy zakład posiada inne potrzeby w zakresie monitoringu. Niektórzy nasi klienci wybierają dokładne wewnętrzne systemy rejestrujące, co pozwala nie tylko kontrolować pracę osób zatrudnionych w fabryce, ale jest również często pomocą w przypadku wyjaśniania problemów i pomyłek. Zarejestrowany obraz wewnątrz hali pozwoli analizować wstecz zarówno przeprowadzaną produkcję, godziny pracy oraz to, kto obecny był w zakładzie. Monitoring jest nie tylko zabezpieczeniem dla pracodawcy, ale także pracownika.

Zyskaj bezpieczeństwo – postaw na monitoring

Obraz może być rejestrowany lub wyłącznie przesyłany do odbiornika, jakim jest np. monitor u dozorcy albo w sekretariacie, a także możliwa jest integracja technologii z systemem telefonii komórkowej i odczytywanie obrazu z fabryki na smartfonie. Nowoczesny monitoring sprawia, że prezes, manager, a nawet kluczowy inwestor i partner spółki mogą mieć stały podgląd na stan fabryki ze swojej komórki. Zgodnie z potrzebą mogą uzyskiwać pogląd całości lub części wizji z monitoringu.

Wdrożyliśmy przemysłowy monitoring w Tychach wielokrotnie. Nasze bogate doświadczenie pozwala uszyć system na miarę. Dopasowujemy odpowiednie kamery, działające obrotowo lub nie, pomagamy w ich kluczowym rozmieszczeniu. Dzięki doskonałej technologii, jaką oferujemy, inwestor może zdecydować, gdzie umieści najbardziej czułe rejestratory, jakie są w stanie odczytać dokładnie nie tylko twarze osób, ale nawet tekst oraz detale obrazu.

Monitoring wizyjny wsparciem alarmu

Dzięki systemowi wizyjnemu CCTV można doskonale wspomóc istniejący system zabezpieczeń fabryki. Niejednokrotnie zdarzało się, że obraz z monitoringu był dowodem w sprawach związanych z kradzieżami w zakładach, pozwalał ustalić przyczynę pożaru lub usterki na linii produkcyjnej i dzięki temu był pomocny przy ubieganiu się o odszkodowanie. Monitoring to zabezpieczenie dla każdej firmy. Możliwość dopasowania systemu dla rozmaitych potrzeb przedsiębiorców sprawia, że nasi klienci wiele lat cieszą się spokojną pracą w swoich zakładach.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00