Systemy alarmowe Gliwice

Systemy alarmowe Gliwice

Zainwestuj w bezpieczeństwo

I-Future to firma zajmująca się systemami alarmowymi. Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy cenią sobie spokojne życie. Nasza działalność prowadzona jest w Gliwicach, dlatego też wszystkich chętnych z tego miasta, jak i okolic zapraszamy do nawiązania z nami współpracy. Nasze systemy alarmowe montowane są w bardzo szybki oraz sprawny sposób. Wykorzystując najnowsze możliwości techniczne, prezentujemy w naszej ofercie sprzęt najwyższej jakości. Dzięki niemu mogą być Państwo pewni, że dom, czy biuro zawsze będzie odpowiednio chronione. Alarmy sprzedawane przez nas w Gliwicach są niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne. Cały system zawsze dostosowywany jest do poszczególnych potrzeb naszych klientów, co jest bardzo dużym udogodnieniem.

Sprawdzone alarmy – Gliwice

Naszą firmę tworzą profesjonalni pracownicy, którzy każdego dnia zdobywają nowe doświadczenie. Dzięki niemu dobrze wiemy, jakie są obecnie stawiane wymagania na rynku. To pozwala nam na dostosowanie oferty. Poza systemami alarmowymi oferujemy Państwu również system powiadamiania pożarowego oraz inne systemy zabezpieczania budynków. W naszej siedzibie w Gliwicach zaprezentować możemy całą ofertę, która dokładniej opisana jest na naszej podstronie: Systemy alarmowe. Nasza oferta zawierająca różnego rodzaju alarmy sprawdzona została już przez wielu klientów. Zdobyliśmy zaufanie wielu, dzięki czemu możemy wciąż inwestować w nowe, ciekawsze i łatwiejsze rozwiązania, które spowodują, że każda chwila spędzona w domu lub pracy stanie się jeszcze bardziej bezpieczna oraz komfortowa.

W skład naszych usług wchodzą systemy alarmowe SSWiN. Rozwinięcie tego skrótu oznacza System Sygnalizacji Włamania i Napadu. Składa się on głównie z następujących elementów:

  • manipulator, czyli klawiatura
  • przyciski napadowe i inne
  • centrala alarmowa i ekspandery
  • sygnalizatory
  • system powiadamiania, czyli np. moduły GSM, dialetory
  • czujnik ruchu, drgań, zbicia szkła, itp.
  • zasilacz systemu alarmowego

Systemy alarmowe – duża rola bezpieczeństwa

Każdego dnia narażeni jesteśmy na kradzieże i napady. Starając się uniknąć większych szkód, warto zainwestować w wysokiej jakości oraz sprawdzone systemy alarmowe. Modele oferowane przez nas w Gliwicach cieszą się już sporym uznaniem, dlatego też chętnie je Państwu polecamy. Mogą one być zabezpieczeniem w domach prywatnych, jak i firmach i większych instytucjach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00