Systemy alarmowe Rybnik

Systemy alarmowe Rybnik

Urządzenia najwyższej jakości

Na systemy alarmowe składa się wiele specjalistycznych elementów, które umożliwiają wykrycie nawet najmniejszych drgań. Sprzęt ten jest bardzo profesjonalny, dlatego wykorzystują go najczęściej właściciele większych instytucji, czy miejsc pracy oraz innych budynków. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, instalowaniem oraz serwisem alarmów w Rybniku. Nasza rozbudowana oferta kierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort oraz wygodę.

I-Future to firma zajmująca się sprzedażą alarmów, które składają się wyłącznie na sprawdzony oraz jakościowy sprzęt. Współpracujemy tylko z dobrze nam znanymi oraz cenionymi na całym świecie producentami oraz importerami markowego, a także atestowanego sprzętu. Nasze alarmy cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko w Rybniku.

Profesjonalne alarmy – Rybnik

Działamy na rynku już od dłuższego czasu, dzięki czemu możliwe stało się zdobycie cennego doświadczenia oraz umiejętności sprzedaży solidnych i praktycznych systemów alarmowych. Poprzez stały kontakt z klientem nasi pracownicy umiejętnie doradzają Państwu w wyborze najlepszego sprzętu oraz pomagają w ustaleniu najdogodniejszych warunków. Systemy alarmowe zakładane przez nas w Rybniku i okolicy funkcjonują prawidłowo i dają komfort bezpieczeństwa naszym klientom.

W naszej ofercie znajdują się systemy alarmowe zabezpieczające budynki, systemy powiadamiania alarmowego. Zajmujemy się także instalacją systemów alarmowych oraz ich serwisem. W skład alarmów wchodzą bardziej i mniej złożone systemy. To daje możliwość dopasowania danego systemu do indywidualnych potrzeb. Systemy alarmowe to bardzo profesjonalne urządzenia służące do wykrywania oraz sygnalizowania zagrożeń, które wiązać się mogą z napadem czy włamaniem. Te zakładane przez nas w Rybniku to tylko markowe oraz atestowane urządzenia.

Systemy alarmowe Rybnik – zastosowanie

Nasze alarmy instalowane są zazwyczaj w domach, mieszkaniach, a także w większych budynkach przemysłowych, komercyjnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Nasze urządzenia wyposażone są w systemy sygnalizacji włamania oraz napadu, systemy monitoringu wizyjnego. Perfekcyjnie wykrywają ruch, a nawet reagują na dźwięk tłuczonego szkła. Systemy alarmowe zakładane przez nas w Rybniku posiadają również czujniki zewnętrzne, bariery mikrofalowe oraz podczerwień. Jest to więc wysokiej jakości sprzęt, który sprawdzić się może w wielu miejscach.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00