Systemy alarmowe Tychy

Systemy alarmowe Tychy

Atestowane systemy alarmowe

Systemy alarmowe montowane są w mieszkaniach, domach, większych instytucjach, czy budynkach przemysłowych oraz miejscach publicznych. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort przebywania w danym miejscu. Nasza firma i-Future zajmuje się zakładaniem systemów alarmowych w Tychach oraz w okolicy. Dzięki naszej pracy każdego dnia osoby prywatne, pracownicy oraz właściciele firm odczuwają spokój oraz dużą wygodę, którą zapewniają właśnie nasze alarmy.

Systemy alarmowe to bardzo profesjonalne urządzenia, które składają się szeregu specjalnych elementów mających na celu zabezpieczanie danego obiektu przed ewentualnymi włamaniami. Dlatego też w dużej mierze składają się one z systemów sygnalizacji włamania i napadu, czujników ruchu, wykrywaczy drgań tłuczonego szkła i wielu innych. Alarmy, które zakładamy w Tychach zaopatrzone są w sprzęt mający przekazywać informacje do odpowiednich służb w chwili zagrożenia. Nasze systemy alarmowe działają zawsze bardzo skutecznie, sprawnie i szybko wychwytują oraz przekazują sygnały.

Specjalistyczne alarmy – Tychy

Warto również podkreślić, że sprzedawane przez nas alarmy pochodzą ze sprawdzonego oraz cieszącego się pozytywnymi opiniami źródła. Współpracujemy wyłącznie z cenionym producentami i importerami, którzy przekazują nam urządzenia najwyższej jakości. Te posiadają także odpowiedni atest. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich mieszkanie, czy firma będą dobrze chronione. Systemy alarmowe, które instalowane są przez nas w Tychach i okolicy cieszą się coraz większą popularnością.

Nasze usługi nie opierają się wyłącznie na sprzedaży systemów. Również instalujemy zakupiony sprzęt – szybko oraz sprawnie. Bardzo korzystna jest również możliwość skorzystania z serwisu w razie pojawienia się jakiejkolwiek usterki. Ważne jest również to, że naszą grupę tworzą ludzie z dużym doświadczeniem oraz zaangażowaniem. Poprzez profesjonalne podejście do swojej pracy są oni w stanie zaoferować Państwu najlepszej jakości alarmy, które będą dopasowane do Państwa potrzeb. Wszystkich zainteresowanych w Tychach i okolicy zapraszamy do współpracy z nami.

Systemy alarmowe gwarancją bezpieczeństwa

Centrale alarmowe, a także rejestratory CCTV, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają integrację z naszymi systemami inteligentnego sterowania budynkiem. Są one nie tylko wygodne, ale również bardzo bezpieczne. Przy okazji zapewniają dużą oszczędność energii oraz pełną kontrolę. Systemy alarmowe zakładane przez i-Future w Tychach to najwyższej jakości sprzęt udostępniany w korzystnej cenie.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00