INTELIGENTNY DOM

Oferta

ikonki (28)
Wycena
ikonki (32)
Doradztwo i wsparcie
ikonki (30)
Instalacja
ikonki (33)
Szkolenia dla instalatorów

Poznaj tajemnice nowoczesnych instalacji

Z pewnością pojęcie „inteligentny dom” wzbudza ogromne zainteresowanie. Jakie są jego korzyści? Jaki system wybrać? Jak działają takie instalacje? Czy są one zarezerwowane wyłącznie dla zamożnych inwestorów?
Jak się okazuje – jest to bardzo praktyczny system automatyki, bez którego niedługo ciężko będzie wyobrazić sobie nasze mieszkanie, dom, biurowiec, fabrykę czy jakikolwiek inny budynek. 
Zwiększający się popyt na takie systemy, coraz bardziej nowoczesna technologia oraz szybko rozwijająca się konkurencja sprawiają, że ceny proponowanych przez nas rozwiązań nie powodują już znaczącej różnicy w całości inwestycji.
Działamy na terenie województw: śląskie, dolnośląskie, małopolskie, łódzkie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie.
 

Zobacz, jak działa inteligentny dom.

Dlaczego warto wybrać Smart Home?

Oszczędność

Dzięki niemu zaoszczędzisz energię elektryczną oraz cieplną (w praktyce około 20-25%). System obniży temperaturę, jeśli nie ma Cię w domu i podwyższy na czas powrotu. Pozamyka rolety, jeśli podczas Twojej nieobecności na zewnątrz jest mróz i wichura. Wyłączy światło, gdy zapomnisz to zrobić. Wie, jaka jest pogoda, bo ma połączenie z najbliższą stacją pogodową.

Bezpieczeństwo

System czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. W przypadku pożaru, czy zalania, od razu reaguje, otwiera rolety, może otworzyć drzwi, włącza alarm informując najbliższą jednostkę straży pożarnej, jak również Ciebie. Twoja rodzina może czuć się w pełni bezpiecznie. A jeśli Twoja pociecha z niewyjaśnionych przyczyn zboczy z trasy “dom – szkoła”, natychmiast dostaniesz powiadomienie ze wskazaniem aktualnego miejsca pobytu.

Komfort i wygoda

Inteligentny dom podleje ogródek po dniu suszy, zamknie okna dachowe, kiedy zacznie padać deszcz. Gdy oglądasz film, ustawi odpowiednie oświetlenie tworząc Twój ulubiony klimat. Rankiem obudzi Cię podnosząc rolety i włączając ulubioną muzykę. Wcześniej podniesie temperaturę w kuchni, garderobie i łazience oraz włączy ekspres do kawy. Powyłącza wszystko po wyjściu do pracy.

Prosta obsługa​

Instalacja i konfiguracja systemu jest bardzo logiczna. Panele graficzne są niesamowicie intuicyjne, przez co obsługa systemu jest dziecinnie prosta.

Funkcje systemu inteligentnego

Skontaktuj się z nami

Planujesz inwestycję SMART HOME? Nie wiesz, jaki system wybrać?

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00