Monitoring / telewizja przemysłowa CCTV

Monitoring / CCTV

Instalacje systemów monitoringu wizyjnego (CCTV)

Systemy telewizji przemysłowej, inaczej zwane telewizją w układzie zamkniętym, czy też po prostu monitoringiem wizyjnym, od lat służą nam w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W domach prywatnych stanowią doskonałe uzupełnienie systemów alarmowych, lub kompleksowych instalacji systemów inteligentnych. Natomiast w obiektach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej są najlepszym sposobem na kontrolę personelu, przestrzeni lub urządzeń nie posiadających wbudowanych możliwości zdalnego monitorowania. Pomagają również przy identyfikacji sprawcy jakiegoś zdarzenia. W połączeniu z systemami kontroli dostępu, lub inteligentnego zarządzania budynkiem, zyskują niesamowicie rozbudowane i pożyteczne możliwości.

Systemy telewizji przemysłowej są doskonałym zabezpieczeniem wszelakiego rodzaju budynków oraz terenów otwartych.

Jeszcze do niedawna instalacja systemu monitoringu wizyjnego w domu prywatnym wiązała się ze sporym wydatkiem. Na szczęście coraz większa konkurencja i powiększający się rynek zbytu sprawiły, że dziś systemy te dostępne są dla statystycznego pana Kowalskiego. W budynkach przemysłowych, sklepach, stacjach paliwowych lub na terenach miejskich, telewizja przemysłowa stała się już nieodzownym elementem bezpieczeństwa.

Monitoring wizyjny

Sprzedaż, instalacja oraz serwis systemów CCTV

Grupa i-Future posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji systemów rejestrujących obraz wideo. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Bezpośrednio współpracujemy z producentami i importerami tylko najlepszego sprzętu CCTV, co w ogólnym rozrachunku czyni nasze usługi atrakcyjnymi cenowo w stosunku do konkurencji. Działamy na terenie całego śląska w pobliżu miast takich jak Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Pszów, Rydułtowy. Również na terenie wszystkich miejscowości wokół tych miast i w pozostałej części Śląska. Większe instalacje telewizji przemysłowej wykonujemy na terenie całego kraju.

Kamery, wideorejestratory

Systemy telewizji przemysłowej (CCTV) stosowane w domach, różnią się od tych stosowanych w budynkach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. System domowego monitoringu wideo zwykle składa się z kilku kamer i rejestratora CCTV. Wgląd do rejestratora odbywa się za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych. Co innego, gdy w grę wchodzi instalacja w budynkach firm, dużych sklepów, banków, urzędów, budynków rządowych itp. Tego typu instalacje CCTV zazwyczaj są o wiele bardziej rozbudowane od instalacji domowych, małych biur i sklepów.

W skład dużych instalacji wchodzą:

  • zaawansowane kamery szybkoobrotowe,
  • podgrzewane obudowy do kamer dostosowane do ekstremalnych warunków,
  • dodatkowe obiektywy,
  • dodatkowe klawiatury,
  • zewnętrzne oświetlacze podczerwieni,
  • krosownice wizyjne,
  • transmitery sygnałów,
  • inne dodatkowe akcesoria.
Specjalne rejestratory są w stanie odczytywać i przypisywać do obrazu paragony z kas fiskalnych, bankomatów, rozpoznawać rysy twarzy lub odczytywać tablice rejestracyjne samochodów poruszających się z dużą szybkością. Transmitery pozwalają przesłać sygnał wideo na odległość nawet do kilku kilometrów, tam, gdzie nie ma możliwości położenia kabla, bądź są stare, nienadające się do wykorzystania przewody.

Dane firmy

i-Future sp. z o.o.
ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 55
44-200 Rybnik
NIP: 642-312-90-46

Kontakt

biuro.ifuture@gmail.com
info@i-future.pl

Kontakt w sprawie odkurzaczy centralnych:

rafal.ifuture@gmail.com

Godziny pracy

Pon – Pt: 9.00 – 17.00