Instalacja klimatyzacji Rybnik

Klimatyzatory – sprawdź ofertę i-Future

Doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z producentami i importerami wysokiej klasy urządzeń zapewniają, że nasze instalacje służą długo i bezawaryjnie. W ofercie i-Future znajduje się m.in. montaż urządzeń klimatyzacyjnych wysokiej jakości – Fujitsu, Electra, LG, Vesser, Samsung, Sinclair. Działamy na terenie Śląska w miastach takich jak Rybnik, Tychy, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Mikołów, Wodzisław Śląski, Rydułtowy oraz okolice. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.i-future.pl.

W gorące, letnie dni, kiedy wysoka temperatura daje się we znaki, marzymy o chłodnym, orzeźwiającym powietrzu. Z pomocą przychodzi nam technologia. Nowoczesne systemy klimatyzacji budynków odgrywają znaczącą rolę. W tej chwili już nie tylko jako systemy chłodnicze, lecz również jako urządzenia grzewcze. W zależności od sposobu montażu instalujemy następujące rodzaje jednostek chłodniczych: klimatyzator ścienny, klimatyzator przypodłogowo-sufitowy, klimatyzator kanałowy lub klimatyzator kasetonowy. Najnowsze jednostki inwerterowe zyskały na sprawności, przez co zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe niż kilka lat temu.

Instalacja klimatyzacji w Rybniku

Klimatyzacja schładza powietrze i umożliwia dostosowanie temperatury oraz wilgotności powietrza do indywidualnych potrzeb. Współczesne klimatyzatory nie tylko obniżają temperaturę, ale i jonizują i czyszczą powietrze, wyłapując cząsteczki kurzu czy roztocza. Modele różnią się w zależności od miejsca montażu i przeznaczenia (przestrzeń domowa, biurowa, przemysłowa). Oferujemy montaż klimatyzacji znanych i cenionych na rynku marek. Gwarantujemy profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy grupą pasjonatów nowoczesnej elektroniki oraz zwolennikami innowacyjnych i optymalnych rozwiązań dających ekonomiczne, bezpieczne i komfortowe użytkowanie budynku. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów automatyki budynku (inteligentny dom), systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, kontroli czasu pracy, sieci komputerowych, systemów chłodniczych (klimatyzacji) oraz pomp ciepła. Ponadto prowadzimy szkolenia dla firm instalatorskich z zakresu instalacji inteligentnych systemów sterowania budynkiem oraz innych, nowatorskich rozwiązań stosowanych w budownictwie.

Montaż klimatyzacji – Rybnik

Grupa i-Future zajmuje się instalacją klimatyzacji znanych marek. Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie Śląska, m.in. w Rybniku. Zaprojektujemy, dopasujemy moc jednostek, wycenimy i zainstalujemy każdy rodzaj systemów chłodniczych w twoim mieszkaniu, domu, biurze czy budynku przemysłowym. W zależności od sposobu montażu instalujemy różne rodzaje jednostek chłodniczych, tak aby dopasować urządzenie do miejsca i jego przeznaczenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego.