Inteligentny Dom - 5 najważniejszych zasad przy wyborze systemu

Jesteś inwestorem? Budujesz dom, hotel, biurowiec? A może jesteś instalatorem i nie wiesz na jaki system się zdecydować?

Tak czy inaczej ten artykuł jest dla Ciebie. Koniecznie się z nim zapoznaj zanim podejmiesz decyzję.

Na rynku jest coraz więcej systemów inteligentnej automatyki budynku. Każdy producent chwali się możliwościami i wyjątkowością swojego rozwiązania. Systemy te znacznie się różnią pod wieloma względami i ma to ogromne znaczenie dla Twojego budynku. Naturalną rzeczą jest., że większość inwestorów patrzy na cenę systemu oraz wygląd aplikacji czy paneli sensorowych. Natomiast są jeszcze inne, znacznie ważniejsze kwestie na które należy zwrócić szczególną uwagę. Poniżej szczegółowo opisujemy 5 absolutnie najważniejszych cech którymi należy się kierować podczas wyboru swojego “inteligentnego domu” by przez długie lata cieszyć się swoją automatyką instalacji elektrycznej. Są to: Funkcjonalność systemu, możliwości integracji, metoda komunikacji, topologia logiki oraz bezpieczeństwo zdalnej łączności. Zapraszamy do lektury 🙂

Inteligentny Dom

Z tymi cechami systemów inteligentnych koniecznie się zapoznaj

1. Funkcjonalność

Dowiedz się jakiej funkcjonalności powinieneś oczekiwać w Twojej instalacji​

2. Integracja

O co chodzi z integracją i jaką rolę ona odgrywa w automatyce budynku​

3. Komunikacja

Bezprzewodowo czy magistralnie? Jakie to ma znaczenie dla Twojego budynku​

4. Topologia logiki

Najważniejsza cecha systemów inteligentnych. Logika centralna lub rozproszona. ​

5. Bezpieczeństwo

System to także zdalny dostęp. Jaki to ma wpływ na Twoje bezpieczeństwo?

Systemy polecane przez i-Future

Wieloletnie doświadczenie firmy i-Future w zakresie inteligentnych instalacji pozwoliło nam zawęzić swoją ofertę do systemów spełniających najwyższe wymagania w kwestii bezpieczeństwa, bezawaryjności oraz funkcjonalności, a przy tym atrakcyjnych cenowo.

Firma i-Future zajmuje się też szkoleniami dla firm instalacyjnych w zakresie instalacji oraz programowania systemów automatyki budynkowej.